středa 16. února 2011

Ironkap a Robosean

Dnes se vrátím k výčtu vlastností superhrdiny a představím dalšího člena superteamu. Je jím Robosean.
Sean je na první pohled normální člověk. Nevykazuje přehnané známky superhrdinství. To znamená, že nenosí lesklé oděvy, flitry, helmy ani jiné módní vychytávky. Pravda jeden čas nosil hrdě kabelku a hrdě ji hájil se slovy, že je to pánská taška. Se Seanem mě seznámil most legendary Kuba Musílek aka ten co kope do ježků. Díky Kubovi a Seanovi jsem potkal velmi zajímavé lidi. Jsou si svým způsobem všichni podobní. Všichni jsou začínající nebo pokročilí alkoholici a zároveň jsem díky Seanovi poznal první dámu, která má poteciál být superhrdinka.

Zatím tento článek vypadá jako nějaká má zpověď, ale proč to píšu? Jestliže superhrdina má vonět, být čistý, vydržet pít víc než ostatní a být vtipnější než ostatní, Sean je přesně ten typ. Když pominu, že v dětství mu říkali Jééňo, je to to dokonalý prototyp alkodiny. (alkohol hrdina) 
Viděl jsem hodně tváří, ale neznám nikoho, kdo byl schopný obcestovat svět za týden, nechat se vyhostit ze země za pašování drog, rozkopat židle na imigračním a ještě to do konce týdne stihnout pořádně zapít. Sean dokázala zorganizovat výlet v rámci šíření superhrdinství na Nový Zéland. Vybráni byli jen ti nejlepší tzn. Kuba Musílek a on. Naneštěstí u něj našli na celnici v Ouklendu nějakou květinu, zcela nepochybně podstrčenou a Seana prostě vyhostili. Nepropadl panice a šířil i nadále slovo boží - (moje).  A tak se Nemesis dostala na Slovinsko. God bless you Robosean.

Jako každý Superhrdina i on má superschopnosti. Mezi jeho největší patří výdrž. Málokdo vydrží to, co Sean. Při troše štěstí nahodím videa z letní Ostravy, kde jednoznačně dokazuje, co dokáže alkohol. Patří do tvrdého jádra odchovanců z Prahy 6. Častý výskyt ve skupinách s Davidem Bicanem, Davidem Kozlem a Lukášem Smolíkem. Pokud ho potkáte na baru, vodkou nic nepokazíte. Sean baby 4 life. Přikládám fotku a píseň pro něj typickou.

Žádné komentáře:

Okomentovat