středa 12. ledna 2011

Historie a první lekce

Na práci Superhrdiny je nejtěžší to, že jste neustále milován velkým počtem lidí. Mě milují minimálně 3-4 osoby z mého okolí což není málo. Ano počítám mezi ně i svojí želvu. Samozřejmě žiju v domnění, že všichni facebook přátelé mě zbožňují. Jak toho docílit?

Lekce číslo jedna.

První heslo. Obyčejní lidé jsou nudní. Superhrdina je vždy zábavný a neobyčejný. 


Nebuďte obyčejní. Dnes probereme základní věc a to je vzhled. Jen krásní lidé vládnou. Takže v ten den, kdy se rozhodnete stát Superhrdinou už musíte být krásní. Dobré je začít u hygieny. Pokud jezdíte mhd a použijete mýdlo, jste na nejlepší cestě k tomu být skorohrdina. Pokud chcete být superhrdinka je hygiena naprosto kritický požadavek. Počítejte s tím, že se při práci hrdiny zapotíte, proto doporučuji deodorant. Vypocené podpaží frčelo před revolucí. Pro ty mladší - za komančů. Čisté zuby a oblečení považuji za samozřejmost. Spodní prádlo měnit jednou denně!! Chlupy ostříhat jednou měsíčně!! Nehty ostříhat ve chvíli, kdy škrábou.
Protože jsem velmi vytížený, mám team odborníků, kteří mi pomáhají. Postupně je všechny představím. Konzultant pro vzhled a hygienu superhrdiny je nyní na Novém Zélandu a učí místní domorodce. Je to velmi platný a zkušený člen teamu. Náleží mu titul Hrdina, který prošel celnicí. V případě dotazů ho zastihnete na mailu:

jakubmusilekladylover@seznam.cz

Buďme Superhrdinové!!!! Tam venku je nás potřeba!!!

Žádné komentáře:

Okomentovat